Cierpliwość popłaca

Jak było w piątek pewnie większość z was już wie. Ludziska co zjechali na rybnik jeszcze tego samego dnia komentowali warunki pod newsem Wielki Piątek – Wielki Wiatr? Swoją drogą dajecie nam do myślenia z szybkością swoich komentarzy. Nawet nie zdążymy newsa sklecić a wy już nadajecie ;-) Tak trzymać !!!
...  szczerze mówiąc po piątkowych 4 godzinach na wodzie nie miałem kompletnie sił do stukania po klawiaturze, mentalnie też byłem dość sponiewierany.

Ale jak było?
Cierpliwość popłaca Niby miało wiać od rana ale szybko zauważyliśmy, że prognozy są w kompletnej rozsypce. Siedzieliśmy nad wodą od 11.00, nic nie wiało a na dodatek padało – raz mocniej, raz słabiej. W końcu, stwierdziliśmy, że przejdziemy się do POL33 pogadać. Wchodzimy do biura, a tu Japa i cała ekipa F2 gaworzy z Małkiem... też czekali na wiatr - naiwniacy ;-) Po jakimś czasie ekipa zaczęła się wykruszać, aż zostało nas trzech – ja (Michał) Jaco i Marek.  Około 14.00 zaczęło się przejaśniać, wyszło słońce i ......... zaczęło dmuchać!!!!!  Postanowiliśmy wskoczyć na wodę, bo w końcu, trza było pisanki wymoczyć :-) Okazało się, że warto było czekać. Zaczęło ostro i równo dmuchać, a trwało to spokojnie do 17.30 z krótką przerwą na zmianę kierunku wiatru. Na mojego czuja spokojnie wiało przeszło 25km a momentami nawet więcej!
Naturalnie, jak to się zwykle dzieje kiedy pojawia się wiatr, na wodzie pojawiło się mnóstwo żagli. Japa i jego ekipa wróciła (chyba z Gliwic), na wodę wskoczył też Poklopac i inni goście z Gliwic. Było towarzysko i odlotowo!

Niestety, ku pociesze fotomalkontentów, nie miał kto robić fotek bo wszyscy byli na wodzie, a nasze fotoreporterki siedziały w domach szykując się do świąt. Jedyne fociaki jakie pokażemy zmajstrowałem po zejściu na ląd. Jak się po chwili okazało, przestało wtedy wiać, więc nie było czego uwieczniać. Niemniej, w celach dowodowych stworzyliśmy stosowną galerię.

A teraz jazda świętować!

Bardzo Wesołych od ekipy surfmanii!

Surfuj po więcej: piątkowe fotosy

 (co ty na to...)
 
 Windsurfing Surfmania.pl zapodaje:    Newsy | Equipa | Spot | Linki | Nasze relacje | Fotosy | Pogoda | Filmy | Kontakt | Forum

Polecane strony:
Interaktywni.pro
Portfolio internetowe
Siatka wędkarska
Fotograf ślubny Gliwice
Wędki karpiowe 3 składowe