Już po weekendzie

Co to dużo gadać, było nierówno, szkwaliście, momentami bardzo ostro. Mimo wszystko trzeba przyznać, że weekend był bardzo udany. Z różnych kierunków najechało sporo narodu - jednych przyciągała temperatura wody, innych po prostu prognozy :-)

Sobota
Rybnickie skokiPierwszy dzionek był ostry i szkwalisty. Z czasem podmuchy wiatru nasilały się do momentu kiedy po 17.00 przywalić z całej siły - wiało spokojnie 5/6bft a na wodzie pozostało niewielu. Niektórzy nie mieli już sił, inni, (między nimi i ja) musieli lecieć na spotkania familijne, tańce i inne balety.
Ogólnie sobota była przednia, ludziska się uwalili po pachy, byli tacy co prosili o nowy zestaw rąk, a byli i ci, co czuli niedosyt.
Jak się okazało, sobota obfitowała w straty materialne natury sprzętowej, a konkretnie – 1 rozwalony bryt,  1 uwalony statecznik, 1 wyrwana skrzynka masztowa!! Lajtowo nie było ;-)


Niedziela
Rybnickie skoki Hmm .... upłynęła pod znakiem wpatrywania się w wodę i wyczekiwania na podmuchy podobne do sobotnich. Niestety, nie wypatrzeliśmy dokładnie tego co by się chciało. Faktycznie dmuchało ale ze sporymi odstępami czasu no i niekoniecznie tak ostro jak by się chciało. Myśmy w szczególności  wyczekiwali na powtórkę z sobotniej godziny 17.00, niestety okazało się, że dmuchnęło ostro ale dopiero po 19.00 Marek i Jaca się załapali a ja byłem w drodze po psiaka :-(

Oj było świetnie ale mało, mało, mało .....

Surfuj po więcej: galeria fotosów z soboty | galeria fotosów z niedzieli

08-05-2006 21:06 - arek bo napisał/a:
raport z dzieckowic
atomowy wiatr w sobotę /mozna było pływac na 6m i 4m/ miejscami wszyscy byli tylko w wodzie, niedziela -- parę razy jechałem na 6,8 i 96 l, wyślę fotki podajcie adres, pozdrowienia dla ekipy z Rybnika, acha w sobotę na prognoze przyjechałem Rewy............
08-05-2006 17:20 - Duduś napisał/a:
Dobrze że nie przyjechałem w niedziele :D
Ludziska pocieszyliście mnie!
Na fali
08-05-2006 13:06 - maruś_racibórz napisał/a:
nie ma co gadać - weekend udany - a swoją drogą cieszyć się trzeba że Rybnik ściąga tyle narodu - stąd się bierze fajowa atmosfera :) i chwała chłopakom że w tempie ekspresowym potrafią sklecić niezłego newsa i jeszcze obrobić fotki !!! Chłopaki jesteściwe wielcy :)
08-05-2006 10:56 - DcHaOs Jaworzno napisał/a:
Ja jestem MEGA zadowolony... i nie ma co narzekać bo było jak na Rybnik SUPER... fakt, że na szkawałach ale dobre i to.
08-05-2006 09:07 - Marek F. napisał/a:
Narzekacie troszkę :D było super … bo popływaliśmy :D a nie siedzieliśmy na brzegu i oglądali jak jeden z drugim ;D hihi pływają z dużymi żaglami i szerokimy deskami :::D . Było super, a w Pol 33 znowu zaczyna się robić świetna atmosfera =] jak by za czasów Rycha :].
:> Nareszcie wyszło mi pływanie przy słabym wietrze w ślizgu … :D a inni siedzą i patrzą :D jak ja się ślizgam :>
08-05-2006 09:05 - jarek napisał/a:
"Oj było świetnie ale mało, mało, mało ..... " - powinniście zmienić nazwe na "sekcja zwierzaki" :-)) Tak sie zastanawiam co byłoby w stanie Was w pełni zaspokoić :)) Kulinarnie to pewnie tylko ... surowe jajka z ostrą papryką :-D
 (co ty na to...)
 
 Windsurfing Surfmania.pl zapodaje:    Newsy | Equipa | Spot | Linki | Nasze relacje | Fotosy | Pogoda | Filmy | Kontakt | Forum

Polecane strony:
Interaktywni.pro
Portfolio internetowe
Siatka wędkarska
Fotograf ślubny Gliwice
Wędki karpiowe 3 składowe