Niespodziewane rozpoczęcie sezonu 2007

Jakby na to nie patrzeć w drugim tygodniu stycznia rozpoczęliśmy sezon 2007.

W piątek w ruch poszły zestawy poniżej 6.0, zjawisko niemalże niespotykane jak na nasz rybnicki staw;-) Większość jeździła na zestawach ok. 5,7 i 120. Chociaż zdarzały się momenty, że i na ten kaliber wiało za mocno!
Wierzcie czy nie ale Wojtek namierzył momentami 50km/h.
Jeden z takich momentów było doświadczyć mnie Mirasowi i Jacy – jak pierdzielnęło od tamy to pofrunąłem w powietrze, walnąłem w wodę a jak się rozejrzałem to okazało się, że resztę też ścięło niczym kosą;-) Masakra.Sobota była najsłabsza. Mieliśmy przynajmniej okazję poczuć jak to zwykle na rybolu bywa czytaj - prognozy wiatrowe a wiatru jak kot napłakał. Miras z Romkiem wozili się wprawdzie na zestawach ok. 8.0 ale dla nas trochę za mało wiało. A tak bez ściemy, po prostu zamiast męczyć się z dużymi zestawami, woleliśmy leczyć rany po piątkowej poniewierce.

Niedziela to przyjemne zwieńczenie weekendu ..przynajmniej dla tych co byli na wodzie. Znowu przez parę godzin napierniczało na małe zestawy. Pojawiło się sporo ziomków, do tego słońce. Istne Maui ;-)

Jakby kto pytał czy jest zimno to trzeba powiedzieć wprost – adrenalina + długa pianka i kaptur dają gwarancję nawet kilkugodzinnej zabawy bez strachu o niskie temperatury. Z drugiej strony, fajnie jest mieć dodatkową motywację żeby jednak nie pakować się w bajoro ;-)

Jako materiał dowodowy wrzucamy parę fotek do galerii. Jakość znowu pozostawia wiele do życzenia ale za brak słońca i niekorzystny kierunek wiatru autorzy zdjęć nie odpowiadają ;-)

Póki co, widzieliście prognozy na kolejny weekend...?

Surfuj po więcej: galeria fotosów

17-01-2007 12:12 - wojtek napisał/a:
Panowie!
od jutra tj czwartku powtórka na małych zestawach i będzie na 5.0m2... do zobaczenia
16-01-2007 21:17 - Poklopac napisał/a:
Male sprostowanie co do soboty - ROMO, MIRAS, ADAS i JA czyli Poklopac od 14:30 przez 2 h jezdzilismy w ciekawych warunkach na 6i 7-tkach czyli naszych duzych zestawach...
 (co ty na to...)
 
 Windsurfing Surfmania.pl zapodaje:    Newsy | Equipa | Spot | Linki | Nasze relacje | Fotosy | Pogoda | Filmy | Kontakt | Forum

Polecane strony:
Interaktywni.pro
Portfolio internetowe
Siatka wędkarska
Fotograf ślubny Gliwice
Wędki karpiowe 3 składowe